У Рівному облаштують паркінг біля обласної лікарні

Щасливе
13.03.2024  16:00

У Рівному планують впорядкувати рух транспорту на території медичного закладу. За словами голови обласної ради, Андрія Карауша, щоденно до Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка приблизно заїжджає до півтисячі автомобілів. Це створює не лише ускладнення для руху транспорту, але і для пішоходів. Адже територія лікарні охоплює площу у 10 гектарів.

З метою полегшення ситуації та забезпечення комфорту для мешканців області, адміністрація лікарні вже замовила проєкт нового паркінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пам’ять Героя: історія Руслана Оводюка

Голова обласної ради підкреслив, що проєкт буде складним і потребуватиме врахування всіх аспектів, включаючи вимоги ПДР, рух екстреного транспорту та питання безпеки пішоходів.

– Проєкт достатньо складний, бо має врахувати всі вимоги ПДР, зокрема, рух екстреного транспорту, вимоги інклюзивності тощо. Попередньо планується облаштувати три в’їзди та достатню для такого потоку авто кількість паркомісць. Обов’язково мають бути враховані питання щодо безпеки пішоходів, – підкреслив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

 

переглядів: 46


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *