У Рівному обмежили проїзд “стоячих” пасажирів у тролейбусах

Щасливе
27.09.2021  18:00

У Рівному обмежили проїзд “стоячих” пасажирів у тролейбусах

Про повернення до непопулярного кроку – обмеження кількості пасажирів лише сидячими місцями – рівненські тролейбусники оголосили на офіційній сторінці.

“Обмеження кількості пасажирів – це велика неприємність як для Вас, так і для нас як перевізника, однак ми ЖОДНИМ ЧИНОМ не можемо на це повпливати. Будь ласка, не виливайте негативні емоції на кондукторів та водіїв – вони працюють для Вас, і лише виконують розпорядження органів влади!” – йдеться у дописі “Рівнеелектроавтотрансу”.

Нагадаємо, такі обмеження затверджені рішенням міської комісії ТЕБ та НС іще 22 вересня і пов’язані із запровадженням умов “жовтої” карантинної зони.

Водночас перевезення пільговиків поки не обмежували. Втім, все ж просять пенсіонерів та інших пільговиків не користуватися тролейбусами у години пік без нагальної потреби.

“Велике прохання до пенсіонерів: ми шануємо Ваше заслужене право на проїзд, але просимо утриматися від поїздок без нагальної потреби у ранкові та вечірні години, коли більшість рівнян їде на роботу та повертається з роботи додому”.

, , переглядів: 146

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом