Сьогодні впродовж дня працівники тресту зеленого господарства зрізали та прибирали аварійні, зламані дерева та гілля на вулиці Набережній (вздовж берега річки Устя).
Також вивозили сміття з парку Молоді та зі скверу і парку Ювілейний. Проводили формувальну обрізку дерев висоторізом, навантажували гілля на вулиці Курчатова.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/ustyayayaya-720x406.jpg)
Задля безпеки рівнян, працівники комунального підприємства розчищали і посипали сіллю і піском доріжки і східці на закріплених територіях.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/01/ustya-720x406.jpg)