У Рівному презентували новий випуск журналу Рівняни

Регіонтехсервіс
Щасливе
31.10.2022  15:08

У Рівному презентували новий випуск журналу Рівняни

 

Вкотре видавничий дім «ОГО» презентує новий випуск глянцевого журналу «Рівняни». А також збирає успішних творців бізнесу, волонтерства, громадський сектор для спільної боротьби.

 

25 жовтня, у ресторані “Adalinе” відбулася презентація чергового номеру журналу “Рівняни”. Цей випуск глянцю зібрав особливих людей, які у такий складний час продовжують наближати перемогу власними силами і роблять багато на користь нашого міста й для всієї країни.

Символічно, що саме цього місяця видавничий дім «ОГО» святкує 30-річницю своєї роботи. Завдяки редакції ОГО впродовж багатьох років існує цей журнал. Він змінював формат, розкривав нові молодіжні теми, напрямки, і завжди просував та популяризував і творчу молодь та успіщних людей Рівного, що готові ділитися власними життєвими історіями.

-“Попри всі негаразди я радий, що ми зібрались тут, і маємо змогу провести цей захід,- сказав Тарас Сень – пастор церкви «Христос є відповідь», який цього разу став героєм номеру, розповів свою історію та прикрасив обкладинку глянцю.

Розпочав цю презентацію танцювальний гурт ” Dance Family”, їхній виступ під українську пісню підтвердив, що нашу націю не зламати. Звучали авторські пісні співачки Чернеги Анни, студентки курсу «Юридична журналістика». Герої видання ділилися власними історіями, волонтерською та мистецькою діяльністю всі інші герої цього випуску. Кожен з героїв – це творчі особистості, які прагнуть розвиватися та відкривати нові грані у собі.

Можна з впевненістю сказати, що Рівняни найкращі!

Чернега Анна

переглядів: 159
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *