У Рівному презентуватимуть книгу упертого Воїна

квиток на автобус
Щасливе
12.10.2023  18:40
«Історія впертого чоловіка» – це автобіографічний роман рівнянина Олександра Будька (позивний «Терен»), командира взводу 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатської Січі», який втратив обидві ноги під час харківського контрнаступу. Історія про сміливість, вірність, чесність перед собою та побратимами, про віру в Перемогу та Україну «Історія впертого чоловіка».
Після ампутації та встановлення протезів 26-річний Сашко не зачинився вдома, а став жити на повну. Окрім написання книги, він займається спортом, знімає іронічні тіктоки та бере участь у соціальних акціях, які допомагають розвивати інклюзію в Україні. Він взяв участь в «Іграх Нескорених» і навіть станцював балет. «Терен» на власному прикладі хоче донести до кожного пораненого воїна, що життя продовжується. Так, воно зовсім інше, але від цього не менш прекрасне.
У неділю, 15 жовтня 2023 року, о 16:00 Терен презентує свою «Історію…» у галереї європейського живопису «Євро-Арт» (м. Рівне, проспект Миру, 4), відбудеться також передпродаж книги.
Вхід вільний.
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міської ради у мережі Фейсбук.
, , переглядів: 173


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *