У Рівному презентуватимуть проєкт “Make a Wish”

PodologRivne
04.09.2019

У Рівному презентуватимуть проєкт “Make a Wish”

Як багато з нас може з упевненістю сказати, що його(її) дитинство було щасливим? Як багато з нас може дозволити собі заявити на загал, що переживали жорстоке поводження чи психологічний тиск в дитинстві? А головніше – як не відтворити “завчену” поведінку зі своїми власними дітьми?
Вперше в Україні партисипативно-мистецький україно-американський проєкт “Make a Wish” призваний актуалізувати проблему психологічного тиску та жорстокого поводження з дітьми в сім’ї. Ми прагнемо згенерувати власний ресурс розуміння та аналізу даного феномену та ініціювати його в соціальній сфері.
Для цього за підтримки Посольства США в Україні ( U.S. Embassy Kyiv Ukraine ) театральний режисер Олександр Журавель та рівненський Театр “Сонях” (художній керівник – Олексій Титаренко) протягом вересня здійснять постановку за новою п’єсою американського драматурга Костянтина Корфа ( Costi Korff ) , написаної спеціально для проєкту, «Загадай бажання». Для постановки п’єси в команду ввійдуть актори з усієї України та митці з США. В умовах нонстоп команда за 26 днів створить виставу з особливою вимогою, що вперше буде задіяна в українському театрі.
Друга частина проєкту передбачає лекції та драматерапевтичний тренінг, розрахований на психологів, соціальних працівників, волонтерів, педагогів та вихователів дитячих садків, громадських діячів в даній сфері діяльності для здобуття нового драматерапевтичного досвіду для роботи з дітьми. Окремою темою в тренінговому формат буде винесена психологічна, психотерапевтична робота з батьками.

 

В середу 4 вересня о 17.00 в Майстерня Міста Рівне відбудеться пресконференція, презентація україно-американського партисипативно-мистецького проєкту MAKE A WISH (“Загадай бажання”).

, , , , переглядів: 683


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *