У Рівному презентують новий інвестиційний проект 

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
29.03.2017  11:11

У Рівному презентують новий інвестиційний проект 

 

У Клубі Ділових Людей відбуватимуться презентації проекту «АТ Фрост Груп». Це вже третє спільне інвестиційне підприємство учасників Клубу, мета якого – надати підприємцям можливість невеликими коштами входити у високорентабельний бізнес для отримання сталих прибутків.

ПриватБанк оголосив кредитні канікули малому агробізнесу

У місті Рівне презентація відбудеться у четвер 30 березня о 17-15 в конференц-залі газети «Сім днів» (вул. Поштова 2, 2-й поверх).

«АТ Фрост Груп» – підприємство з комплексом низькотемпературних приміщень для переробки, охолодження та зберігання продуктів харчування. За правилами проекту, кожен учасник (інвестор) може отримати від 1% до 5% проекту. Плановий бюджет проекту – 5 млн. грн., тоді як планова окупність – 3 роки.

MONATIK подав декларацію про доходи, від якої “кружить голову, ай до упаду…”

Фрост

 

Інвестувати в бізнес можуть тільки учасники Клубу Ділових Людей. Це, за словами організаторів, гарантує етичність та прозорість ведення бізнесу, адже перед вступом у бізнес-клуб кожен зобов’язується дотримуватися основного документу організації – Етичного кодексу.

«З того часу, коли ми задумали організацію першого інвестиційного проекту, минуло трохи більше одного року. Відтоді ми постійно отримуємо запити щодо участі у проектах та відкриття нових підприємств. З цього можна зробити висновок – наша інноваційна модель інвестиційних проектів працює і готова до реалізації нових ідей та масштабів», – відзначив Голова Клубу Микола Савуляк.

До участі в презентаціях запрошують підприємців, які хочуть бути співвласниками бізнесу та отримувати пасивний прибуток. Детальні умови участі можна прочитати за посиланням: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2124.html

 

 

, , переглядів: 861Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *