MONATIK подав декларацію про доходи, від якої “кружить голову, ай до упаду…”

28.03.2017

MONATIK подав декларацію про доходи, від якої “кружить голову, ай до упаду…”

 

Відомий український співак MONATIK (Дмитро Монатик) долучився до цьогорічної кампанії “Декларування – 2017” і офіційно задекларував свої доходи. Про це повідомили на сторінці у Фейсбук ДФС у місті Києві.

Фіскальна служба у своєму дописі навіть пожартувала, що від цієї декларації “кружит голову, ай до упаду…”, використавши слова із хіта “Кружит” волинського співака.

До кампанії “Декларування – 2017” активно долучаються відомі артисти, актори, радіо- та телеведучі. Серед тих, хто вже подав декларацію про майновий стан і доходи – актриса Руслана Писанка, народний артист України, актор театру і кіно Богдан Бенюк, народна артистка України, актриса Київського Національного театру ім. І.Франка, телеведуча Лариса Руснак, актор Володимир Талашко, радіоведучий Влад Волошин та актриса Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки Наталія Кудрявцева.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ, ВІД ЯКОЇ "КРУЖИТ ГОЛОВУ, АЙ ДО УПАДУ…"Улюбленець молоді, відомий поп-виконавець Дмитро MONATIK долучився до цьогорічної кампанії "Декларування – 2017"#ja_deklaruyu #Декларування2017

Опубліковано ДФС у м. Києві 25 березень 2017 р.

А ось і сама пісня, яку згадали у ДФС:

 

, , , переглядів: 637


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *