У Рівному прощаються з відомим пастором

Щасливе
17.02.2024  12:01

На 78-му році життя відійшов у вічність пастор Ілля Максимович Корнійчук, старший пресвітер по Рівненській області 2002-2006 років.

Був служителем-практиком. Працював в обласному об’єднанні у часи його становлення, коли церкви входили у незнайомий для них етап вільного життя.

Спершу був заступником старшого пресвітера в області у 1991-2002 роках, а наступні п’ять років – старшим пресвітером.

Упродовж 25 років звершував пасторське служіння у церкві ЄХБ с. Колоденка, у передмісті Рівного (1991-2016 роки).

Ілля Максимович був багатодітним батьком. Разом із дружиною Любов’ю виховали сімох рідних та двох названих дітей. Усі вони стали гідними громадянами, чесними християнами і служителями церкви. Один із його синів – Роман – випередив батька на шляху до Неба, обороняючи батьківщину від ворогів.

Служителям церков запам’ятався мудрими порадами, терпеливістю і спокоєм.

Завжди зібраний, організований і пунктуальний. Допомагав громадам у вирішенні питань, пов’язаних зі зведенням молитовних будинків. Сам залюбки працював на будівництві.

Засвідчуємо велику пошану до Божого служителя, який пильнував про Боже діло і не знемагав, звершуючи довірену йому працю.

Будемо продовжувати Божу справу на землі, пам’ятаючи і наслідуючи тих, хто поруч із нами віддано звершував своє служіння. Підтримуймо одне одного цими словами: «Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа» (Фил. 3:20).

переглядів: 82


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *