У Рівному проведуть зустріч для дружин військових

Щасливе
20.05.2024  13:00

У сучасних умовах, коли війна торкається кожної родини, особливої уваги потребують ті, хто залишається вдома, чекаючи на своїх героїв. Для підтримки дружин військовослужбовців створено спеціальну групу, де вони можуть знайти розуміння, підтримку та психологічну допомогу.

Що буде, якщо не оновити дані за 60 днів

Що пропонує група підтримки?

Ця група підтримки, яка проводиться кожні два тижні під супроводом досвідченого психолога, надає можливість жінкам військовослужбовців знайти психологічну рівновагу та відчути підтримку. Приєднатися до групи можна в будь-який момент, коли виникне така потреба, і також можна вийти з неї в будь-який час. Учасниці мають можливість як висловлювати свої думки та переживання, так і просто слухати інших.

Зустрічі триватимуть дві години і проходитимуть за адресою: м. Рівне, вул. Чорновола 74 (РОІППО), Відкритий простір (ауд.1). Проект реалізується громадською організацією “Дотичні” за підтримки українсько-швейцарського проекту MH4U.

Початок роботи групи

Перша зустріч відбудеться 4 червня о 18:00. За додатковою інформацією можна звертатися до Зоряни за номером телефону 0967250943.

Цей проект є чудовою можливістю для дружин військовослужбовців отримати необхідну психологічну підтримку та знайти нових друзів, які розуміють їхні переживання. Не залишайтеся наодинці зі своїми думками – приєднуйтесь до групи підтримки та знайдіть сили для нових звершень.

переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *