У Рівному провели спеціальні об’єктові тренування ліквідації аварії на об’єкті життєзабезпечення в осінньо-зимовий період

квиток на автобус
Щасливе
29.09.2022  16:00
Сьогодні спільно з Головним управлінням ДСНС у Рівненській області, представниками Рівнетеплоенерго, Рівнеобленерго та працівниками котелень було проведено спеціальні об’єктові тренування ліквідації аварії на об’єкті життєзабезпечення в осінньо-зимовий період.
Це надзвичайно важливо, адже у випадку відключення від електроенергії котельня не буде працювати. Тому підключення її до альтернативного живлення є першочерговим завданням усіх служб.
– Нам було важливо пропрацювати алгоритми дій усіх структур на випадок відключення електроживлення через можливі влучання чи диверсії, – говорить заступник міського голови Рівного Артем Ганущак. – Під час навчань працівники усіх котелень змогли побачити та відпрацювати алгоритми дій у випадку припинення постачання електроенергії. В результаті оперативно відновили резервне живлення – підключили генератор та запустити роботу котельні.
До слова, подібні навчання в обласному центрі проводяться вперше. Адже до цього у місті не тільки не мали такої потужності генераторів, а і не мали відпрацьованих дій на випадок надзвичайних ситуацій чи ракетних обстрілів.
переглядів: 547


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *