У Рівному проводять термомодернізацію двох садочків

Щасливе
16.03.2024  08:00

Продовжується співпраця з компанією NEFCO щодо впровадження заходів з енергоефективності у трьох освітніх закладах Рівненської громади. Проводяться роботи у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина», у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу (спеціального) «Центр Пагінець», а також у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу (спеціального) №35.

Кроки у разі зміни даних в обліковій картці ФОП: інструкція

Ці будівлі вже тривалий час потребували капітального ремонту та мали низьку енергоефективність. Однак, вони обслуговують орієнтовно 410 дітей, серед яких – діти внутрішньо переміщених осіб, діти з особливими потребами та діти з інвалідністю. Саме тому ці заклади були обрані для участі у проєкті з метою покращення умов їх перебування.

Розкрито: 155 підроблених посвідчень водія в Рівненщині

Співробітники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Департаменту економічного розвитку продовжують координацію проєкту, фінансова підтримка якого здійснюється за рахунок гранту Європейського Союзу у розмірі 1,56 мільйонів євро. У підготовці та реалізації проєкту також беруть участь представники Управління капітального будівництва та Управління освіти Рівненської міської ради.

, , , , переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *