У Рівному комунальники ліквідували засмічення побутовими відходами біля контейнерного майданчика після вимоги Державної екологічної інспекції Поліського округу. В інспекції наголошують, що контроль за такими порушеннями триває постійно.

Комунальники ліквідували засмічення
У Рівному комунальне підприємство КАТП 1728 прибрало засмічення побутовими відходами на земельній ділянці біля контейнерних майданчиків. Роботи виконали на вимогу Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Про це повідомили у Держекоінспекції.
Як зазначають в установі, державні інспектори регулярно контролюють виконання вимог щодо ліквідації несанкціонованих місць розміщення відходів та приведення територій до належного санітарного й екологічного стану.
Контроль за стихійними сміттєзвалищами триває
За результатами перевірки комунальне підприємство оперативно усунуло засмічення побутовими відходами біля контейнерного майданчика.
У Державній екологічній інспекції Поліського округу наголошують, що й надалі здійснюватимуть контроль за дотриманням природоохоронного законодавства та реагуватимуть на випадки несанкціонованого накопичення сміття.
- викидати побутові відходи потрібно лише у спеціально облаштовані контейнери;
- великогабаритне сміття слід вивозити відповідно до встановлених правил;
- про стихійні сміттєзвалища варто повідомляти комунальні служби або органи місцевого самоврядування;
- чистота прибудинкових територій залежить не лише від роботи комунальників, а й від відповідального ставлення кожного мешканця.

