У Рівному прийняли Програму залучення коштів для фінансування проєктів та заходів з розвитку громади

Щасливе
04.11.2022  14:00
Наша громада має значний інвестиційний, зовнішньоекономічний та інноваційний потенціали, які необхідно і надалі розвивати. Представники інвесторів неодноразово відвідували Рівненську міську територіальну громаду та надсилали інформаційні запити з метою вивчення питання щодо можливості створення нових підприємств в громаді, фінансування спільних заходів та проєктів з розвитку.
Ситуація на міжнародному ринку інвестиційних капіталів та орієнтація на більш активне залучення іноземних інвестицій в економіку громади вимагає від органів місцевого самоврядування посилення співробітництва з відповідними представництвами іноземних держав в Україні, міжнародними фінансовими організаціями, інвестиційними фондами та компаніями, налагодження постійного діалогу з інвесторами всередині країни та за її межами, а також забезпечення співфінансування реалізації спільних заходів та проєктів.
Саме тому сьогодні під час засідання Рівненської міської ради депутати підтримали Програму залучення коштів для фінансування проєктів та заходів з розвитку Рівненської міської територіальної громади. Програма розрахована на три роки.
Загальна сума – 70 мільйонів гривень: 2022 рік – 20 мільйонів, 2023 рік – 20 мільйонів, 2024 рік – 30 мільйонів.
Ця програма виступить як механізм для поєднання інтересів інвесторів з інтересами нашої громади, що стане основою для взаємовигідного співробітництва, позитивно вплине на зовнішньоекономічну діяльність суб’єктів господарської діяльності, активізує міжнародне співробітництво, сприятиме залученню додаткових коштів до бюджету громади.
переглядів: 523


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *