У Рівному психологів вчать, як допомагати дітям під час війни

Щасливе
04.03.2024  12:00

У Рівному почали процес і знаходять усі можливі шляхи, щоб підтримати родини тих, хто втратив близьких на війні, родини, які мають тих, хто воюють чи в полоні. Для того, щоб налагодити комунікацію з дітьми, які перебувають у стресі війни, у Рівному провели семінар для вчителів-психологів наших загальноосвітніх навчальних закладів, де експерти з нашої області та міста ділилися своїм досвідом.

Першими на тривожний стан учнів реагують шкільні психологи. Вони також навчають дітей бути стійкими до стресів, відновлюватися після травматичних подій. На цьому наголосила заступниця начальника Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА Олена Гандзюк під час семінару для фахівців психологічної служби.

Під час освітнього семінару було розглянуто широкий спектр питань, включаючи й ментальне здоров’я учасників навчального процесу. Особлива увага була приділена аспектам взаємодії з батьками та рідними, а також виявленню симптомів, таких як депресія, реакція на стрес, тривога, порушення, пов’язані зі споживанням психоактивних речовин, а також інші прояви порушень ментального здоров’я.

переглядів: 53


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *