У Рівному реалізовуватимуть проєкт ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України»

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
06.10.2022  12:00

У Рівному реалізовуватимуть проєкт ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України»

У м.Трускавець відбувся установчий захід «Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг» у рамках проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України» (фаза ІІІ).
Представники територіальних громад Рівненської, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей поділились прикладами інтеграції ВПО в громадах, успішними практиками надання медичних, освітніх, соціальних та адміністративних послуг в період воєнного стану.
Рівненську міську територіальну громаду на заході представляв заступник директора Департамент соціальної політики Рівненської міської ради – начальник управління соціальних виплат та персоніфікованого обліку Денис Наумов, який презентував досвід громади щодо організації надання соціальних послуг в період воєнного стану.
«У рамках проєкту передбачається надання грантів для підтримки відновлення цифрової інфраструктури, а також закупівля та передача обладнання установам для надання різних видів державних послуг, – повідомив Денис Наумов. – У попередній фазі проєкту Департамент соціальної політики отримав обладнання для функціонування електронної черги вартістю 190 тис.грн. Сподіваюсь, що подальша участь у проєкті дозволить покращити ефективність надання послуг мешканцям міста та внутрішньо переміщеним особам у соціальній сфері».
переглядів: 515
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *