У Рівному школярі зібрали майже 100 тисяч на підтримку ЗСУ

квиток на автобус
Щасливе
09.10.2023  12:31

У Рівненському ліцеї №7 Рівненської міської ради 4 та 5 жовтня відбувся традиційний благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Ідея та організація ярмарку належить учнівському самоврядуванню, до якого входять представники із різних класів, а значить: це ідея дуже багатьох учнів школи. У ці дні були організовані презентації учнів початкових класів та їх батьків.


Торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, піца, сік, чай – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі.
– Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку. Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги. Загалом батьки та їх діти змогли заробити на ярмарку аж 84799 грн! Але це ще не всі кошти, адже за кілька днів перед ярмарком учні одного з четвертих класів направили цільову допомогу військовим у розмірі 12500 грн (за ці кошти вони придбали плівку, мішки, вологі серветки та дещо з продуктів швидкого приготування і споживання (супи, чаї, кава, батончики), – говорить директор навчального закладу Зоя МАКАРЧУК.


Дякуємо кожному, хто взяв участь в ярмарку за небайдужість та долучення до доброї справи. Низький уклін та величезна вдячність усім військовим за можливість навчатись та будувати майбутнє наших діток у мирній незалежній Україні!

переглядів: 313


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *