У Рівне спортсмени повертаються із нагородами

Щасливе
11.08.2023  12:10

Кілька днів поспіль, із 8 серпня по 10 серпня, у місті Роттердам (Нідерланди) відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору.

Змагалися 90 спортсменів із 19 країн Європи.

У складі національної збірної команди України участь у змаганнях брали 10 спортсменів та 3 тренера з Рівненщини (ЗТУ Михайло Романкевич, тренер Іван Іваницький, тренер-лікар Ігор Кобилянський).

У підсумку чемпіонами Європи стали Наталія Ніколайчик (у ваговій категорії до 48 кг, клас J1), Інна Сич (у ваговій категорії до 57 кг, клас J2), Анастасія Гарник (у ваговій категорії понад 70 кг, J1), Давид Хорава (у ваговій категорії до 60 кг, клас J2).
Срібними призерами чемпіонату Європи стали Юлія Іваницька (у ваговій категорії до 48 кг, клас J2), Анжела Гаврисюк (у ваговій категорії до 57 кг, клас J1), Олександр Назаренко (у ваговій категорії до 90 кг, клас J2).

Бронзовим призером чемпіонату Європи став Едуард Тропінов (у ваговій категорії до 90 кг, клас J1).

Людмила Якимчук та Дмитро Соловей зупинилися за крок до здобуття бронзових нагород, посівши п’яті місця серед спортсменів у класі J2 відповідно у ваговій категорії до 57 кг серед жінок та у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків.

У медальному заліку чемпіонату Європи національна паралімпійська збірна команда України впевнено виборола перше загальнокомандне місце, здобувши до своєї скарбнички 9 нагород, з яких 4 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Із загальної кількості медалей 8 нагород здобули спортсмени Рівненської області. Ще одну бронзову нагороду здобув Микола Рудник (Полтавська область) у ваговій категорії до 60 кг, клас J1.

У завершальний день змагань проходили командні змагання серед чоловіків та жінок.

Жіноча збірна команда України, до складу якої входили усі спортсменки Рівненщини: Юлія Іваницька, Наталія Ніколайчик, Анжела Гаврисюк, Інна Сич, Людмила Якимчук, Анастасія Гарник – у командних змаганнях серед жінок посіла 2 місце, поступившись лише жіночій команді Туреччини.
Чоловіча збірна команда України, до складу якої входили спортсмени Рівненської області Давид Хорава, Олександр Назаренко, Дмитро Соловей, Едуард Тропінов, а також Руфат Магомедов (Дніпропетровська область) та Микола Рудник (Полтавська область), у командних змаганнях серед чоловіків посіла п’яте місце.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужений тренер України Романкевич Михайло Якович та тренер Іваницький Іван Іванович.

За повідомленням з Рівненського регіонального центру “Інваспорт” у мережі Фейсбук.