Наразі критична потреба у всіх групах крові, зокрема у групі І (Rh+). Рівненський обласний центр служби крові закликає всіх готових до донорства приєднатися до благородної справи, оскільки попит на компоненти крові залишається високим.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/03/bigstock-blood-donor-at-donation-65832463-e1487633908366-300x200.jpg)
Blood donor at donation with a bouncy ball holding in hand.
Нагадуємо, що кожна крапля донорської крові може стати ключем до порятунку людського життя! Не зволікайте, якщо у вас є можливість – приходьте на донацію вже сьогодні! Раніше ми писали, Рівне лідирує: відкриття Офісу декарбонізації
Прийом донорів здійснюється з 8:00 до 12:30 та з 13:30 до 14:30 щоденно з понеділка по п’ятницю.
Адреса: Рівне, вул. Степана Бандери, 31.
Телефон для довідок: 067-363-41-44.