У Рівному відбудеться Форум «Ефективний розвиток міста».

Щасливе
22.05.2018  11:00

25 травня у Рівному відбудеться Форум «Ефективний розвиток міста». Під час заходу презентують результати муніципального опитування мешканців міста Рівне, який проводив Міжнародний республіканський інститут (МРІ) на початку 2018 року.

Учасники форуму: представники політичних партій, депутати та громадськість.

Панельні дискусії:
1.Політичні партії, депутати міської ради – посилення співпраці з громадою.
Під час панелі відбудеться обговорення питань розвитку місцевих осередків політичних партій та їх зв’язок і співпрацю з депутатами міської ради. Також буде обговорено реалізацію спільних програм, комунікацію та залучення виборців і представників громадськості до програм.
Учасники обговорення: Представники політичних партій, фракцій політичних партій у міській раді та керівники програм МРІ.

2.Участь громадських активістів, молоді та громади у громадському та політичному житті.
Під час панелі відбудеться обговорення питань розвитку молодіжних рухів, мотивація молоді до участі в громадських ініціативах та політиці, залучення громадських організацій до розробки рішень міської влади, громадські організації як помічники та контролери влади.
Учасники обговорення: Представники молодіжних організацій, громадських активістів та громадських організацій, керівники програм МРІ.

, , , , , переглядів: 1 336


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *