У Рівному відбудеться презентація книги відомого журналіста

Гринюк Перевезення
16.09.2019

У Рівному відбудеться презентація книги відомого журналіста

17 вересня відбудеться презентація книги Віталія Голубєва “Дієслово: інструменти ефективності для людей розумової праці”.

Відомий журналіст, головний редактор видавничого дому “Ого” Віталій Голубєв презентує свою нову книгу з порадами для всіх, хто працює з інформацією.


• Як зробити комфортнішим своє спілкування в соцмережах і месенджерах?
• Як і про що писати, аби ефективніше просувати особистий бренд чи власну справу?
• Як фільтрувати інформацію, аби не засмічувати свій особистий інформаційний простір, а наповнювати його лише корисним?
Про це – перша частина книги, яка складається з добірок порад-лайфхаків.

А друга частина – це авторські есе про особисту ефективність: планування, тайм-менеджмент, досягнення цілей, баланс між професійним і особистим. А ще – про віру, любов і сім’ю.

Автор стверджує: всі поради перевірені на власному досвіді. Тому за все, що викладене на 160 сторінках “Дієслова”, відповідає особисто. Книга зацікавить всіх, хто працює розумово, відкритий новим знанням і усвідомлює цінність часу як головного ресурсу людського життя. Під час презентації всі бажаючі зможуть придбати примірник книги з автографом автора.

Запрошуємо до Майстерні, вхід вільний. Початок о 17 годині.

, , , ,


Один коментар
  1. Віталій Голубєв. Дієслово: інструменти ефективності для людей розумової праці. — Рівне: Ого, 2019.— 160 с.

    Помітила, що всі книги цього автора не є суто наукові чи монографічні, а завжди містять дозу практичної інформації. Не стала винятком уже шоста книга Віталія Голубєва «Дієслово : інструменти ефективності для людей розумової праці». Автор анонсує, що збірник підкаже читачеві частину ідей та допоможе знайти свій інструмент перетворення задуманого в дійсність. Журналіст у ненав’язливій формі подає добірку кейсів, які щодня допомагають йому лише вдосконалюватись та досягати успіху, іншими словами балансу.
    Книга складається з двох частин. Відверто кажучи, перша частина «Ефективність у соціальних мережах» мене не зацікавила, зважаючи на мою низьку продуктивність у Facebook та інших додатках. Друга частина, яка носить назву «Ефективність поза соцмережами» приємно вразила. Віталій Голубєв, на власному досвіді, відповідає на питання: «як ставити цілі та їх досягати?», «у кого варто вчитися життя?», «як правильно організувати свій час?» та «чому не варто з усіма ділитися своїми планами?». І все це в доступній формі. Як справжній коуч, автор навіть найпасивнішим до дій читачам дає заряд мотивації.
    Переконана, що кожному буде корисно познайомитись з «Дієсловом» і заглянути навмання за практичною порадою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *