У Рівному відбулися перші змагання з спідвею від початку війни

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
07.11.2022  10:24

У Рівному відбулися перші змагання з спідвею від початку війни

5 листопада 2022 року на рівненському мототреку відбулися перші у цьому році змагання зі спідвею – Кубок ТСОУ серед юнаків та дорослих в особистому заліку.

На жаль, агресивна війна росії проти України позбавила мільйони українців спокійного і цивілізованого життя, а багатьом нашим землякам принесла невимовне горе…

Незважаючи на це, ГО „Спортивно-технічний клуб „Марченко-Спідвей” виступив організатором і провів першу у військово-спортивному сезоні 2022 року гонку на нашому мототреку.
За Кубок ТСОУ в особистому заліку змагалися юні спортсмени у класі 125 куб. см – вихованці клубу, котрі прийшли до секції під час війни та ціле літо і два місяці осені проводили інтенсивні тренування, а також дорослі гонщики у класі 500 куб. см.

Велика заслуга у створенні спільної дитячої секції ГО „Спортивно-технічний клуб „Марченко-Спідвей” та ОСТК Рівненської обласної організації ТСОУ належить директору клубу Вадиму ЮЗЕПЧУКУ та керівнику ОСТК РОО ТСОУ Миколі КОСИНСЬКОМУ.
А тренував дітей, передаючи свій досвід, наш відомий майстер, кумир не однієї тисячі уболівальників 80-х років, багаторазовий чемпіон країни, Ігор ЗВЄРЄВ.

Так пізно у Рівному змагання ще не проводилися, до цієї гонки рекорд щодо пізньої дати проведення гонок у Рівному належав чемпіонату України серед пар, що відбувся 02 листопада 2007 року.
Результати змагань.

Клас 125 куб. см:
1. № 2 Захар Лустюк (Рівне) (3, 3, 2, 3, 3) = 14.
2. № 1 Данко Гладковський (Рівне) (2, 3, 3, 3, 2) = 13.
3. № 5 Володимир Скороход (Рівне) (3, 2, 1, 3, 1) = 10.
4. № 3 Арсен Троцюк (Бугрин) (1, 1, 2, 2, 3) = 9.
5. № 6 Тимофій Захаров (Рівне) (2, Н/С, Н/С, 1, 2) = 5.
6. № 7 Данило Зінчук (Рівне) (1, Сх/Ст, 1, 1, 1) = 4.
7. № 8 Назар Стасюк (Рівне) (0, 0, 0, 2, 0) = 2.
8. № 4 Андрій Яльцев (Рівне) (Сх/Ст, А/1к., 0, 0, Н/С) = 0.
Заїзди:
1. Лустюк, Гладковський, Троцюк, Яльцев (Сх/Ст). 61.65 сек.
2. Скороход, Захаров, Зінчук, Стасюк. 61.97 сек.
3. Гладковський, Яльцев (А/1к.), Зінчук (Сх/Ст), Захаров (Н/С). Без часу. Гонщики їхали 4 кола.
4. Лустюк, Скороход, Троцюк, Стасюк. 61.49 сек.
5. Гладковський, Лустюк, Скороход, Захаров (Н/С). 61.55 сек.
6. Гладковський, Троцюк, Зінчук, Стасюк. 62.92 сек.
7. Лустюк, Стасюк, Зінчук, Яльцев. 63.00 сек.
8. Скороход, Троцюк, Захаров, Яльцев. 62.59 сек.
9. Лустюк, Гладковський, Скороход, Стасюк. 61.29 сек. – НЧД.
10. Троцюк, Захаров, Зінчук, Яльцев (Н/С). 64.75 сек.

Переможець – Захар Лустюк
2-й призер – Данко Гладковський
3-й призер – Володимир Скороход

Клас 500 куб. см:
1. № 6 Віталій Лисак (Рівне) (3, 3, 3, 2) = 11.
2. № 7 Станіслав Огороднік (Рівне) (2, 3, 3, 1) = 9.
3. № 2 Назар Федорчук (Рівне) (3, 2, П/1, 3) = 8.
4. № 5 Максим Середа (Костопіль) (1, 2, 2, 0) = 5.
5. № 3 Михайло Щолко (Рівне) (1, 0, 0, 2) = 3.
6. № 1 Павло Бондарчук (Рівне) (2, 1, Сх, Н/С) = 3.
7. № 4 Назар Ткачук (Рівне) (0, 0, 1, 1) = 2.

Запасні:
№ 8 Сергій Кричильський (Рівне) – Н/С.

Заїзди:
1. Федорчук, Бондарчук, Щолко, Ткачук. 68.71 сек.
2. Лисак, Огороднік, Середа, Щолко. 67.47 сек.
3. Лисак, Середа, Бондарчук, Ткачук. 66.48 сек. – НЧД.
4. Огороднік, Федорчук, Ткачук, Щолко. 70.15 сек.
5. Огороднік, Середа, Федорчук (П/1), Бондарчук (Сх). 69.21 сек.
6. Лисак, Щолко, Ткачук, Бондарчук (Н/С). 69.11 сек.
7. Федорчук, Лисак, Огороднік, Середа. 67.41 сек.

Переможець змагань – Віталій Лисак
2-й призер – Станіслав Огороднік
3-й призер – Назар Федорчук
Крім цього, було проведено заїзди з флет-треку серед наймолодших учасників у класі 50 куб. см: 4 заїзди у двох групах та один заїзд у класі Абсолют.
Стартувало 10 дітей, серед них 2 дівчинки.

Перемогу у молодшій групі святкував Денис Лук’янчук (Здолбунів), він виграв 2 заїзди, його брат Євген Лук’янчук був 2-м, Святозар Майський посів 3-є місце.

У сильнішій групі першою стала сестра братів Лук’янчуків – Мілана Лук’янчук, вигравши обидва заїзди, Богдан Котлобай став 2-м і син Станіслава Огородніка – Тимофій, посів 3-є місце

Молодша група:
1. № 14 Денис Лук’янчук (Здолбунів) (1, 1) = 2.
2. № 15 Євген Лук’янчук (Здолбунів) (2, 2) = 4.
3. № 18 Святозар Майський (Рівне) (4, 3) = 7.
4. № 17 Матвій Полюхович (Рівне) (3, 5) = 8.
5. № 16 Божена Бондарчук (Рівне) (5, 4) = 9.
Старша група:
1. № 10 Мілана Лук’янчук (Здолбунів) (1, 1) = 2.
2. № 12 Богдан Котлобай (Рівне) (2, 2) = 4.
3. № 13 Тимофій Огороднік (Рівне) (4, 3) = 7.
4. № 9 Давид Мельник (Рівне) (3, 4) = 7.
5. № 11 Тимофій Полюхович (Рівне) (5, 5) = 10.
У класі Абсолют, де стартували відразу всі 10 дітей, трійка призерів виглядає так:
1. № 10 Мілана Лук’янчук (Здолбунів).
2. № 12 Богдан Котлобай (Рівне).
3. № 13 Тимофій Огороднік (Рівне).

Всі спортсмени – учасники змагань, отримали жетони

Суддівська колегія:
1. Головний суддя змагань: Михайло Нечаєв, Національна категорія.
2. Директор змагань: Вадим Юзепчук, ІІ категорія.
3. Головний секретар змагань: Ігор Соколовський, ІІ категорія.
4. Технічний комісар: Тарас Мисливий, Національна категорія.
5. Суддя-хронометрист: Ігор Соколовський, ІІ категорія.
6. Старший суддя старт-фініш (маршал): Юрій Бєлощук, Національна категорія.
7. Суддя на старті-фініші: Петро Семенович, Національна категорія.
8. Суддя на старті-фініші: Юрій Радчик, ІІ категорія.
9. Старший суддя на випуску (закритий парк): Олександр Коваль, ІІ категорія.
10. Суддя на віражі: Сергій Трикіша, ІІ категорія.
11. Суддя на віражі: Павло Сакур, ІІ категорія.
12. Спортивний коментатор: Василь Юзепчук, І категорія.
13. Спортивний коментатор: Олексій Гладков.

Переможці змагань зі спідвею отримали перехідний Кубок.

Стаття: Ігоря Соколовського.

переглядів: 154




Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *