У Рівному відбувся неймовірний дитячий конкурс “Golden Angel of Ukraine”

Гринюк Перевезення
Щасливе
27.01.2018  18:16

У Рівному відбувся неймовірний дитячий конкурс “Golden Angel of Ukraine”

До Рівного на конкурс краси та талантів Gоlden Angel of Ukraine приїхали 23 учасники з різних куточків України. Неймовірні емоції, фантастичні костюми та благодійні проекти – це все те, що вміло поєднали організатори конкурсу.
Ведучими заходу були – дві чарівні ведучі в образі янголів і неперевершений Руслан Алексіюк! Запрошена гостя конкурсу – Переможниця телевізійного проекту “Україна має талант” – Вероніка Морська з Києва. Профінансував приїзд на конкурс маленької зірки – депутат Рівнеради Олександр Нестерук.
Програма конкурсу була цікавою і насиченою. Діти робили піцу в піцерії “Челентано”, зустрічались в розважальному центрі Sky Up з дітками з Олександрійського сиротинця. Учасники конкурсу готували для сиріт виступи талантів і подарунки. Всі разом їли cвятковий торт.
Фінал конкурсу відбувся у Рівненському театрі ляльок. У конкурсі було чотири неймовірні виходи – в образах янголів, реклама брендів Para Solo, спортивного одягу “Берсен” і нагородження переможців дійства.
Трансляція конкурсу відбулася завдяки інформаційному партнеру – телеканалу Ритм. 

Переможниця конкурсу – красуня Анна Климовець отримала путівку в Париж від Туроператора бюро подорожей Turizm.Ua.

Також в рамках заходу були проведені благодійні аукціони – кошти з яких у сумі  – 5360 гривень перерахували онкохворому хлопчику. Також в рамках конкурсу проходило нагородження талановитих діток України – Премія “Golden talents of Ukraine” – де дітки отримали іменні статуетки Янголів!

 
ГОЛОВА ЖУРІ КОНКУРСУ “GOLDEN ANGEL OF UKRAINE” – НАЙКРАСИВІША ДІВЧИНА УКРАЇНИ – БЕАТРІСА МІНДАК .
Міс Віжіє 2013 ! 👑Міс Закарпаття 2013 ! 👑Віце міс Україна 2014 ! 👑Supermodel of Europe 2015 в Кореї !👑 👑👑👑👑Miss TOURISM WORLD 2017 в Китаї !👑👑👑
ЖУРІ КОНКУРСУ “GOLDEN ANGEL OF UKRAINE” – THE BEST DESIGNER OF UKRAINE AND THE WORLD ВІКТОРІЯ МІНДАК – ПРО СУКНІ ЯКОЇ МРІЄ КОЖНА МАЛЕНЬКА І ВЕЛИКА МОДЕЛ
ЖУРІ КОНКУРСУ “GOLDEN ANGEL OF UKRAINE”
НАЙТИТУЛОВАНІШИЙ МОДЕЛЬ УКРАЇНИ, ВЛАСНИК МОДЕЛЬНОЇ СТУДІЇ MONROI(Монруа), ДИТИНА СВІТУ І НАДЗВИЧАЙНО ТАЛАНОВИТИЙ ТА КРЕАТИВНИЙ –
👑👑👑АРСЕН МАГЕГА

Всіх, хто не встиг прийняти участь – чекаємо на новому не меньше захопливому конкурсі “Принц і принцеса Рівного 2018”.

, , , , переглядів: 2 160

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *