У Рівному відкрили безкоштовну мультимедійну школу для підлітків

квиток на автобус
Щасливе
21.10.2023  12:57

У Рівному на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр запустили безкоштовну мультимедійну школу для підлітків. Тут школярів навчатимуть базових правил медіаграмотності, блогінгу та журналістики. 

За словами директора освітнього центру Михайла Присяжнюка, команда викладачів медіа-школи – професійні телеведучі та журналісти – не лише поділяться власним досвідом, а й допоможуть учасникам навчання зробити перші кроки у створенні власного контенту.

«Насправді курс спрямований ще й на те, аби додати дітям впевненості в собі, а не лише навчити основ блогінгу чи журналістики. Робота на камеру допоможе підліткам розвинути комунікативні та соціальні навички, а професійні ментори – опанувати ази сучасних професій», – ділиться керівник центру.

Навчання у мультимедійній школі на базі Гончаренко центру складатиметься з двох модулів: теоретичного та практичного, зазначає викладачка курсу Руслана Броновицька. 

«Цей курс розрахований на школярів, які прагнуть здобути і теоретичні, і практичні знання з основ медіаграмотності, відеоблогінгу та журналістики. Але, звісно, домінуватимуть саме практичні заняття. Діти зможуть “приміряти” професії ведучого новин, журналіста, оператора, а також опанувати основи монтажу. І, звісно, фінальний результат – практична робота у форматі соціальної реклами, тематичного блогу чи інших ідей учасників», – розповідає викладачка мультимедійної школи.

Долучитися до спецкурсу та познайомитися з журналістикою можуть всі охочі. Організатори зазначають, що оптимальний вік для участі – від 9 до 13 років, проте курс може зацікавити і старших школярів. 

Навчання у мультимедійній школі повністю безкоштовне, для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. Усі заняття проходитимуть у Гончаренко центрі Рівне за адресою вул. Кавказька 2/1.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Online, що пропонує безкоштовні уроки англійської для всіх охочих.

 

переглядів: 150


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *