У Рівному відкрили польсько-український адаптаційний центр

квиток на автобус
Щасливе
04.10.2023  17:17
Завдяки проекту, що співфінансується Польсько-Американським фондом Свободи в рамках програми Rita, на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету відкрили Польсько-український адаптаційний центр.
Методика, яку використовують спеціалісти, базується на міжнародному досвіді. Передбачається використання адаптивних спортивних ігор. Вони спрямовані на покращення ментального здоров’я, розвиток дрібної моторики, відновлення психологічного здоров’я.
– Рівне має стати прикладом підтримки та розвитку реабілітації людей з інвалідністю. Тому відкриття такого центру для нас є надзвичайно важливим. Дякуємо польським партнерам за підтримку проекту,- говорить секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. – А також хочу відзначити наш МЕГУ. Адже цей навчальний заклад вже 15 років має програми з реабілітації дітей з інвалідністю та постійно співпрацює в напрямку реабілітації з міжнародними партнерами.
Крім того, сьогодні було презентовано Лікувально-оздоровчий тренажер, автором якого є команда на чолі з деканом факультету здоров’я фізичної культури та спорту – Вадимом Ковалем. Це інноваційних тренажер, який ж багатофункціональним та може використовуватися для пропрацювання всього тіла Про тренажер та може використовуватися при реабілітації наших воїнів, при ампутаціях і травмах опорно-рухового апарату.
Відвідування Центру є безкоштовним.
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міськради у мережі Фейсбук.
, , переглядів: 320


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *