У Рівному відкрили великодню виставку

Щасливе
02.05.2024  13:00

Напередодні Великодніх свят відбулося відкриття фотовиставкип роекту «Українські символи. Цикл весняних свят. Культурна спадщина – символіка» від ГО ЛІТЕКО, ГО «Асоціація митців Рівненщини», Управління культури і туризму ОДА, Музею фотографії Олександра Харвата та фотографині Антоніни Матвійчук.

У Рівному почали підготовку до нового опалювального сезону

Кожна нація, кожен народ, мають свої традиції, звичаї, обряди та свята, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Довгі століття через свята і обряди старші покоління передавали молодим свою любов до праці, волелюбність, гостинність, життєрадісність. Календарні свята та обряди – це невід’ємна частина традиційно-побутового життя українців.

Це проект, що популяризує культурну спадщину Полісся Рівненщини, знайомить з цікавими, автентичними, незвичними речами з побуту українців, звичаями та традиціями, нагадує про вічні цінності, любов до рідної землі та наших традицій, несе у собі символіку весни та Великодніх свят.

На полотнах представлені символи, що у давнину були важливими для наших предків, а деякі з них і досі посідають надважливе місце у святкуванні традиційних українських свят: свічка, верба, писанка, крашанка, ягня, пташечка – веснянка, кошик, лялька-мотанка, рушник та паска.

Запрошуємо до ТРЦ Злата Плаза, -1 поверх, для огляду фотовиставки, що триватиме до червня.

переглядів: 50


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *