У Рівному відкриють меморіальну дошку Герою, що не міг залишити свою країну

Щасливе
10.05.2024  08:00

10 травня, о 08:50, урочисто відбудеться відкриття дошки пам’яті загиблому Герою Роману Кужелю на фасаді Ліцею №25. Цей захід стане важливою подією для міста Рівного, що вшановує пам’ять військового, що віддав життя за свою країну.

Коли війна спалахнула, Роман Кужель віддавався важливій справі – допомагав у сховищі 25 школи, а також був активним членом Добровольців Фонду Товариства захисту гідності та свободи. Проте, його покликання виявилося сильнішим – разом із іншими молодими людьми, він підписав контракт із Збройними Силами України. Його мотивація була проста та виразна: “А хто як не я? Якщо я не піду воювати сьогодні, завтра ви всі мінятимете паспорти на російські”.

Рівне попрощається з Сергієм Герзелем

Роман Кужель був свідомим свого вибору і ризику, пов’язаного з війною. Він усвідомлював відповідальність за свої дії, але вірив у правильність своєї справи. Він мріяв про майбутнє та повернення додому. На жаль, його життєва подорож завершилася трагічно 7 серпня 2023 року, коли 21-річний солдат загинув під час бойових дій на Херсонському напрямку.

 

переглядів: 36


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *