У Рівному відкриють меморіальну дошку знаному діячу культури

Щасливе
10.03.2024  11:00

11 березня о 12:00 годині поблизу адміністративного входу до Міського Будинку культури заплановано відкриття дошки пам’яті народному артисту України Віктору Семеновичу Марущаку.

Віктор Марущак, неперевершений балетмейстер-постановник, був узнаним як заслужений діяч мистецтв України (1999) та народний артист України (2009). З 1980 по 2019 рік він керував заслуженим ансамблем танцю України “Полісянка”.

Марущак віддавався мистецтву народного танцю з великою пристрастю, особливо Полісся відображалося в його роботах. Він створив понад 200 оригінальних постановок народних танців України, серед яких “Кумасі”, “Хвала рукам, що пахнуть хлібом”, “Василечки”, “Троїсті музики” та багато інших.

У Рівному відкриють меморіальну дошку братам, які загинули в один день

Під час заходу оркестр “Наспів” під керівництвом Сергія Мостового виконає музичні твори, створені для постановок Віктора Семеновича. Про життя і творчість митця розповість його дружина, вихованці ансамблю “Полісянка”, директорка Міського Будинку культури та інші особистості.

Цей вечір пройде в атмосфері величі та вшанування пам’яті талановитого майстра, який залишив невиразне відбиття в історії українського мистецтва.

переглядів: 48


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *