У Рівному вперше покажуть моновиставу

квиток на автобус
Щасливе
19.01.2024  09:01

Солістка філармонії Анастасія Янцур запрошує усіх рівнян на свій сольний авторський проєкт,який я готувала понад 1,5роки – музична моновистава «СВІТЛО ДУШІ». Найбільшою  цінністю вистави є її репертуар, який я підбирала рік. Метою було відродити та популяризувати українські романси, солоспіви низки українських композиторів, які були заборонені радянською владою….

– Передивилась, переграла більше 2ох тисяч українських вокальних творів, поки не відібрала те, що наразі мені хочеться заспівати, що є актуальним в реаліях нашого часу. (багато творів були знищені радянською владою, але дещо було вивезено за кордон і зараз повертається додому). Це надзвичайно самобутній, наповнений українськими образами і сенсами проєкт. У ньому поєднаються рідко виконувані вокальні твори дев’яти українських композиторів (Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Станіслава Людкевича, Василя Барвінського, Віктора Косенка, Дениса Січинського, Михайла Жербіна, Володимира Кропивницького, Лесі Дичко) та вірші сучасних поетів, написані в час російсько-української війни – поезії Настасії Семенюк, Сергія Жадана, Тетяни Власової та Галини Британ, – розповідає Анастасія.
В центрі моновистави стане Душа України, що розкриється в її глибинних іпостасях Жінки, Матері, Берегині, Землі.
Хореографія і пластика – Дарина Гриценюк та Олександр Оленіч, режисер-постановник – Таніна Позняк, інструментальний супровід – артисти Рівненської обласної філармонії — Ірина Козачук (фортепіано), Олександра Погосян (скрипка), Олег Кузмінчук (віолончель).
Чекаємо на вас 25 січня (четверг) о 18-30 в залі камерної та органної музики в Рівненська обласна філармонія
Квитки можна придбати касі залу камерної та органної музики або онлайн на сайті Рівненської філармонії https://ticketclub.com.ua/event/5975/?session=15122
переглядів: 46


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *