У Рівному вшанували пам’ять Героя Олега Федорова

Щасливе
06.05.2024  13:00

Відбулося сьогодні прощання з Героєм Олегом Федоровим, чиє життя він поклав на вівтар боротьби за незалежність України. Олег Федоров працював протягом багатьох років на комунальних підприємствах міста, де заслужив загальне визнання своєю працелюбністю та відданістю справі.

Зокрема, він відзначився своєю працелюбністю на “Рівнеоблводоканалі”, де віддавав себе службі як кондуктор на “Рівнеелектроавтотранс”, а пізніше працював на підприємстві “Спецкомбінат – ритуальна служба”, де допомагав у благоустрої міста. Вважають його надзвичайно відповідальною та інтелектуальною особистістю.

Військовий медик з Рівного написав щемливий пост про Великдень

Отримавши повістку, Олег Федоров без зволікань відгукнувся на заклик до оборони батьківщини. Він поклав себе на вівтар боротьби з окупаційними силами на Луганщині. Незважаючи на надію на скоре завершення конфлікту та повернення додому, доля розірвала його життя 28 квітня 2024 року.

Ми виражаємо найглибші співчуття рідним та близьким Героя, бажаючи їм сили та витримки в цей важкий час. Нехай пам’ять про відважного захисника збережеться в серцях усіх, хто знав його, назавжди.

переглядів: 39


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *