Небесна Сотня – це символ героїзму українського народу в боротьбі за свободу та незалежність. А пам’ять про Героїв Небесної Сотні стала символом суспільного об’єднання та прагнення до справедливості та демократії в Україні.
Вони завжди залишатимуться в серцях українського народу як символ відваги та жертовності в боротьбі за краще майбутнє. Серед полеглих на Майдані Героїв було троє патріотів з Рівного: Олександр Храпаченко, Валерій Опанасюк та Георгій Арутюнян.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/02/neb-sot-720x480.jpg)
Сьогодні у Рівному вшанують пам’ять героїв Небесної сотні – 20 лютого, 11:00
Гоголя, 4. Біля муралу Героїв Небесної Сотні