У Рівному з’явилися християнські білборди

Щасливе
17.04.2021  12:03

У Рівному з’явилися християнські білборди

Тепле слово від близької людини з самого ранку окриляє та допомагає виконати найскладніші завдання. Навпаки, почута звістка про злочини на каналі новин може налаштувати слухача на агресивні емоції, а у гіршому випадку — на черстве ставлення до оточуючих і погані вчинки.
Для людини величезне значення мають речі, які трапляються їй на очі протягом дня.

Щоб допомогти місцевим жителям знайти душевний мир і відкрити серце для Бога, рівненська церква «Христос є відповідь» вже котрий рік розміщує вздовж вулиць білборди з християнськими слоганами і цитатами з Біблії. Хто знає, може, в найтяжчу хвилину ці слова прийдуть комусь на розум і стануть початком нового життя.
Цього разу громада вирішила зробити акцент на головній особистості всіх часів — Ісусі Христі. Кожна фраза вселяє надію і повідомляє: Він у силах змінити що завгодно. Ісус прощає гріхи, звільняє від депресії та залежностей, зцілює хвороби, сім’ї та зруйновані життя. Христос — найпопулярніша особа у світі, і тільки Він є єдиною дорогою до порятунку. Ці слова найближчими днями побачать тисячі перехожих. Бог хоче, щоб у кожній душі проросло те насіння віри, яке сьогодні сіється по всій землі.


Відразу після появи нових білбордів пастору Тарасу Сеню вже почали дзвонити жителі міста з бажанням отримати консультацію. Особливо зворушив дзвінок від матері, яка намагається витягнути свого сина з депресії — той протягом 3-х років не може оговтатися після вживання наркотиків. За допомогою до служителів звертаються не тільки жителі Рівного: брати з Хмельницької області попросили допомогти з розміщенням таких самих бордів у своєму місті, і вже через кілька днів їх бажання здійсниться.
Церква «Христос є відповідь» вдячна всім, хто молиться за дію Святого Духа у серцях людей і за виконання Божих істин, написаних на бордах.

, , , , переглядів: 318

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *