Затвердили програму соціально-економічного розвитку Рівненської міської громади зі змінами, які передбачають ремонти доріг, реконструкції зупинок, компенсації вартості проїзду у громадському транспорті.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-06_13-45-26.jpg)
фото з t.me/tretyakoleksandr
Про це пише мер Рівного Олександр Третяк у своєму Телеграмі.
Нагадаємо, на сесії вирішили, що оплачуватимуть медичні огляди для педагогів. Крім того, прийняли у комунальну власність ковані фігури, розміщені на Алеї кованих скульптур. Також Федір Мисюра повернувся у свою рідну фракцію.