У Рівному змінили правила подання електронних петицій

12.08.2020

У Рівному змінили правила подання електронних петицій

Рівненська міська рада змінила правила подання петицій. Тепер, щоб уникнути провокацій та маніпуляцій, засилля ботів та “приколістів”, для реєстрації звернення необхідна ідентифікація особи. А петиція, яка набрала більше 250 голосів, буде обов’язково розглядатися міською владою на сесії Рівнеради в режимі онлайн.

 

“Друзі, колеги! Рівненська міська рада вдосконалила правила подання, реєстрації та голосування за петиції. Наразі для об’єктивності та прозорості процедури користувачам потрібно буде пройти одноразову верифікацію за допомогою Bank ID, Mobile ID або електронного підпису. Таке вдосконалення системи унеможливить здійснення бот-атак під час подання чи збору підписів під петиціями.

Розуміємо, що наразі далеко не всі мешканці нашого міста користуються електронним банкінгом та не мають електронного підпису, тому зменшили кількість голосів, необхідних для розгляду петицій. Відтепер петиція, яка набрала більше 250 голосів, буде обов’язково розглядатися міською владою. Також прийняли поправку, що такий розгляд буде здійснуватися на пленарному засіданні сесії Рівнеради, яка транслюється онлайн.

Переконаний, що такі вдосконалення підсилять ефективність механізму громадської ініціативи”, – повідомив секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

Друзі, колеги! Рівненська міська рада вдосконалила правила подання, реєстрації та голосування за петиції. Наразі для…

Опубліковано Сергієм Паладійчуком Понеділок, 10 серпня 2020 р.

ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ до Рівненської міської ради ТУТ

 

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *