У США проаналізували та високо оцінили діяльність мера Рівного

Щасливе
24.03.2021  14:00

У США проаналізували та високо оцінили діяльність мера Рівного

Те, що встиг реалізувати за сто днів у Рівному новобраний міський голова Олександр Третяк зі своєю командою, і над чим збирається працювати один з наймолодших мерів країни стало предметом аналізу незалежного неурядового аналітичного центру, що об’єднує провідних західних політичних експертів та бізнес-лідерів “Atlantic Council”.
У статті «Молодий міський голова дає надію на нову політику» автор аналізує принципи, за якими розпочав процес змін в обласному центрі Олександр Третяк. Передусім, у статті відзначається оновлення влади – заміна всіх заступників міського голови, деякі з яких перебували на посаді більше десяти років, а також кроки, спрямовані на більш ефективну роботу влади міста. Йдеться також і про успішне виконання однієї з ключових передвиборчих обіцянок міського голови – встановлення в місті киснево-генеруючої станції для збереження життів пацієнтів, хворих на COVID-19.
– Перші 100 днів перебування на посаді Третяка цілком можна підсумувати трьома ключовими темами: “децентралізація, діалог та діджиталізація”, – пише автор статті Браян Меффорд. – Чи йдеться про надання повноважень новоствореним департаментам, чи участь у діалогах з експертами та звичайними громадянами, чи створення робочої групи для оцифрування міських служб, прихильники Третяка вважають, що новий міський голова наполегливо працює, щоби підкреслити свої демократичні повноваження.
, , , , переглядів: 470

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом