У Здолбунові новий очільник громади

Щасливе

У Здолбунівській міській раді – новий секретар.

Депутати міської ради підтримали кандидатуру Олега Бабія на цю посаду.

«За» проголосувало 16 депутатів з 24, які брали участь в голосуванні.

Нагадаємо, у Здолбунівській міській раді Олег Бабій представляє ПП «За майбутнє».

Олегові Бабію 53 роки. Досі він працював на посаді головного інженера станції Здолбунів регіональної філії «Львівська залізниця».

Переглядів: 215

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *