У зв’язку із зміною кольору 92 автомобіля перереєстрували у сервісних центрах МВС Рівненщини

квиток на автобус
Щасливе
19.12.2023  16:00

Плануєте змінити колір свого автомобіля або нанести плівку –  пам’ятайте, що такі дизайнерські  рішення  вимагають обов’язкової  перереєстрації   оновленого транспортного засобу у  сервісному центрі МВС. Нагадуємо, що автовласник або довірена особа може звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС, незалежно від місця проживання або реєстрації.

Прийом громадян у сервісних центрах МВС здійснюється: за попереднім записом онлайн: https://eq.hsc.gov.ua  або ж у порядку «живої» черги, що регулюється талонами з терміналу, встановленому у нашому закладі.

Зауважимо, що від початку року у сервісних центрах МВС Рівненщини 92 автомобіля перереєстрували у зв’язку із зміною кольору,  а у 2022 році таких транспортних засобів було лише 60. Загалом же за 8 років спеціалісти сервісних центрів МВС здійснили перереєстрацію 846 автомобілів, які змінили колір.

Власникам залізних коней варто  пам’ятати, що  при реєстрації автомобіля є лише 11 основних кольорів, без уточнень щодо відтінків: чорний, синій, зелений, бежевий, червоний, фіолетовий, оранжевий, жовтий, білий, коричневий, сірий.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *