Учасники бойових дій Рівненщини можуть отримати безкоштовну освіту

квиток на автобус
Щасливе
27.01.2024  12:00

 

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

19 січня підписаний Меморандум про співпрацю в напрямку професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в контексті створення та розвитку партнерських взаємозв’язків між Рівненським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та Департаментом соціальної політики Рівненської міської ради. На зустріч директор департаменту соціальної політики Рівненської міської ради Олена Петрик, начальник управління в справах ветеранів Департаменту Ганна Дудник та директор Рівненського центру ПТО ДСЗ Наталія Бура та її заступники обговорили майбутню співпрацю щодо реалізації та виконання постанови Кабінету Міністрів від 15.09.2023 № 984 «Про реалізацію експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості».

 

З початку року впроваджені нові курси з популярних сучасних професій. Щодо повного переліку професій, то він знаходиться на сайті державної служби зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/perelik-licenzovanyh-profesiy-dlya-navchannya-uchasnykiv-boyovyh-diy-ta-osib-z .

 

Контактні телефони: РЦПТО – 0679483335, Управління у справах ветеранів – 0671123218

переглядів: 48


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *