Україна створить на Мальті хаб для агроекспорту

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
22.05.2017  12:22

Україна створить на Мальті хаб для агроекспорту

Україна й Мальта розраховують на спільну реалізацію проектів в аграрній та авіаційній галузях у Північній Африці.

Під час спільної прес-конференції Петра Порошенка і прем’єр-міністра Мальти Джозефа Муската український Президент заявив, що співпраця між двома державами відкриває унікальні можливості для українських виробників на всьому європейському ринку. Зокрема було висловлено пропозицію залучити Мальту як сільськогосподарський хаб для українських аграріїв, які зможуть постачати свою продукцію на ринки Північної Африки та Середземномор’я.

З травня держава заборонила звільняти працівників передпенсійного віку

Президент України й Прем’єр-міністр Мальти обговорили проект відкриття логістичного центру компанії «Антонов» на Мальті для забезпечення ефективнішої роботи на африканському континенті.

«Розраховуємо, що в найближчі місяці ці проекти вже почнуть реалізовувати», — небезпідставно сподівається Джозеф Мускат.

У присутності Петра Порошенка і Джозефа Муската відбулося підписання документів. Зокрема було підписано Меморандум про співробітництво у галузі вищої освіти, який сприятиме зміцненню відносин через взаємні обміни досвідом, налагодження прямих контактів між вишами України й Мальти та програми обміну викладачами для коротко- і довгострокової педагогічної роботи за контрактами. Сторони уклали Меморандум про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту та Меморандум про взаєморозуміння щодо двосторонніх консультацій між зовнішньополітичними відомствами двох країн.

Про це повідомляє Урядовий кур’єр.

 

, , переглядів: 693Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *