Укрпошта запускає в роботу новий сервіс “SmartBox”

Щасливе
16.06.2017  11:32

«Укрпошта SmartBox» – це сервіс передплати відправлення певної кількості посилок (10, 20, або 50) за пільговою ціною, клієнт при цьому відразу отримує фірмове пакування SmartBox. Далі – все залежить від самого відправника. Немає обмежень ані по вазі, ані у напрямку відправлення в межах країни, все вже включено.

Зареєструвати відправлення можна онлайн, вдома чи в офісі, в особистому кабінеті Укрпошти. Далі — залишити його у найближчому відділенні зв’язку, без черг, додаткового оформлення, зважування тощо.

Тобто клієнти, які регулярно надсилають поштові відправлення, скориставшись послугою «Укрпошта SmartBox», зможуть:
– значно зекономити, передплативши 10, 20 або 50 SmartBox’ів
– отримати спеціальну тару для формування посилок, яка буде доставлена безкоштовно кур’єром за вказаною адресою (тільки в м.Києві)
– самостійно оформити необхідну кількість посилок через Особистий кабінет, не виходячи з дому чи офісу та не витрачаючи час на це у відділенні
– відправити посилку (або посилки) позачергово та без зважування.

На послугу діє єдиний тариф для відправлень в межах України (до районного центру).

«Знижки на відправлення посилок та листів в Укрпошті були доступні лише для корпоративних клієнтів з великими обсягами відправлень. Відтепер компанія пропонує представникам малого та середнього бізнесу і просто приватним клієнтам, які часто відправляють посилки, скористатись новою послугою SmartBox, яка дає можливість оплатити, упакувати й оформити відправлення, не виходячи з дому чи офісу. Економія коштів при замовленні послуги SmartBox, в порівнянні з «Укрпоштою Експрес», складає від 40 грн при відправленні 10 посилок до 300 грн при відправленні 50 посилок. Це просто, зручно і вигідно», — в.о. генерального директора Ігор Смілянський.

Укрпошта

, , , переглядів: 1 327


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *