Укрзалізниця запускає нову послугу: купівля квитків через моніторинг

Щасливе
11.03.2024  17:00

“Укрзалізниця” впроваджує бета-тестування нової послуги, що дозволяє користувачам купувати квитки автоматично під час моніторингу на “Дія.Підпис”.

Послуга доступна для авторизованих користувачів через “Дія.Підпис”. У режимі тестування можливий моніторинг двох типів: перший – на поїзди, які вже у продажу (з можливістю відстежувати наявність конкретних місць), другий – на напрямки (з можливістю відстежувати появу в продажі поїздів між обраними містами).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 300 смітєзвалищ знайшли у Рівненських та Волинських лісах після зими

Під час моніторингу конкретного потягу користувачам надається можливість увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього необхідно внести дані пасажирів та оплатити замовлення – кошти будуть зняті з картки автоматично.

У разі скасування моніторингу або відсутності необхідних квитків кошти будуть повернуті на картку також автоматично.

Користувачі, які долучаться до тестування, отримуватимуть сповіщення у застосунку про знайдені квитки, а також про вже викуплені квитки у разі ввімкнення функції автовикупу.

“При використанні тестового застосунку будуть зніматись реальні кошти, а квитки, придбані в режимі тестування, будуть дійсними для поїздок”, – повідомляє “Укрзалізниця”.

До слова, долучитися до тестування функції можна, завантаживши застосунок для iOS або Android.

 

переглядів: 53


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *