Університету Рівного перекрили бюджетні операції

Щасливе
06.04.2024  11:00

За даними Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області, виявлені порушення у фінансовій діяльності Рівненського державного гуманітарного університету на суму понад 7,3 млн гривень.

Під час проведення аудиту було виявлено низку невідповідностей, серед яких найбільш значимі стосувалися витрачання коштів загального фонду бюджету на споживання комунальних послуг та енергоносії на суму 4,8 млн грн. Це дія була порушенням вимог Бюджетного кодексу України, оскільки витрати на ці послуги мали проводитися зі спеціального фонду.

На Рівненщині штрафують старателів, які шкодять довкіллю

Додатково, університет не подавав заяви на отримання компенсації за спожиті комунальні послуги під час розміщення внутрішньо переміщених осіб у гуртожитках, що призвело до недоотримання коштів на суму 921,5 тис. грн.

Також було виявлено зайві виплати заробітної плати на суму 421,2 тис. грн та інші порушення, які стосувалися додаткових витрат бюджетних коштів.

Відповідно до результатів аудиту, керівництву університету надіслано вимоги про усунення порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. Крім того, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

, , , переглядів: 190


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *