В аеропорту “Рівне” та вдома у його директора проводять обшуки

12.08.2020

В аеропорту “Рівне” та вдома у його директора проводять обшуки

До обласного комунального підприємства “Міжнародний аеропорт “Рівне” вранці 12 серпня прийшли з обшуком правоохоронці. Про це “Суспільному” повідомив директор летовища Ігор НАСИНЮК. Він додав, що працівники поліції та СБУ прийшли до нього додому близько 7:30 ранку й до нього. У цей час він уже виїхав на роботу, сказав Ігор Насинюк. Про візит силовиків йому повідомила дружина. 

“Я ще не бачив документа, але це стосується розкрадання майна, гаражів аеропорту, було розслідування. Ми боремося за майно, відстоюємо аеропорт, хочемо зберегти, а вийшло навпаки”, – сказав Ігор Насинюк.

Речниця обласного управління СБУ Інна Ілючок підтвердила, що дійсно їхні співробітники за дорученням слідчого Нацполіції проводили обшуки за місцем проживання директора аеропорту та на самому аеропорту “Рівне”. Кримінальне провадження розслідує обласне управління Національної поліції, уточнила речниця СБУ.

Раніше, 10 серпня, на сайті Рівненської обласної ради з’явився проєкт рішення про початок процедури санації на рівненському аеропорту “Про надання згоди на проведення процедури санації до відкриття провадження у справі про банкрутство Обласного комунального підприємства “Міжнародний аеропорт “Рівне” та вжиття заходів щодо її проведення”.

Наразі обласне комунальне підприємство “Міжнародний аеропорт Рівне” перебуває у вкрай тяжкому фінансовому становищі, а заборгованість підприємства  перед кредиторами, яка виникла і накопичувалась з 2002 року, становить понад 34,2 мільйона гривень.

 

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *