В Острозі відкрили клас безпеки

Щасливе

На Рівненщині в Острозькому ліцеї №2 з’явився ще один клас безпеки, який став додатковим механізмом для підготовки молодих громадян до важливих ситуацій. Учні цього класу отримають навчання з пожежної та мінної безпеки, ознайомляться з правилами дорожнього руху та основами домедичної допомоги.

Щоб забезпечити найефективніше навчання, безпечний клас обладнано інтерактивними матеріалами, навчальними макетами небезпечних предметів, тематичними іграми, інформаційними плакатами та спеціальним спорядженням для рятувальних дій.

Рівненщина: призначено 5 нових керівників

Переглядів: 179

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *