В освітніх закладах Рівненщини працюватимуть офіцери безпеки

квиток на автобус
Щасливе
23.12.2023  15:00
З наступного року у школах Рівненщини посилять заходи щодо охорони освітніх закладів. Так, у 37 школах області нестимуть службу офіцери безпеки, яких визначать серед працівників поліції.
«Діти повинні навчатися у безпечному середовищі. Підготовлений фаховий спеціаліст, зокрема, буде здійснювати превентивні дії, не допускаючи правопорушень, конфліктів, випадків булінгу. Крім цього, зможе оперативно реагувати на будь-які інциденти, адже він як працівник поліції матиме ширший функціонал», – зазначив в.о. голови РівнеОДА Сергій Подолін.
На першому етапі проєкту фізичною охороною забезпечать 15 закладів освіти в обласному центрі та 22 – у прикордонних районах.
Як повідомив керівник ГУ Нацполіції в Рівненській області Віктор Шанський, для здійснення ініціативи спочатку оберуть фахівців серед працівників поліції та поліції охорони. А згодом відберуть кандидатів для участі у програмі, які пройдуть профільне навчання.
Нагадаємо, про запуск проєкту офіцерів освітнього середовища повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. «За безпеку дітей має відповідати спеціально підготовлена особа, яка пройшла ретельний відбір, медичне та психологічне обстеження та спеціалізоване навчання», – наголосив Міністр під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *