В Рівненській ОВА спростували чутки про золоті автівки

квиток на автобус
Щасливе
19.08.2023  10:00

У додатку «ТікТок» виявлено відео про начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля, який ніби-то придбав золотий Мерседес Гелентваген. Це є ніщо інше як інформаційно-психологічна спеціальна операція росіян, так зване ІПСО, метою якого є дискредитація чинних представників влади.

Про це повідомив директор департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій РівнеОДА Олександр Поліщук під час брифінгу.

«Такі ж ролики гуляють про інших представників влади. Наприклад, очільник Волинської ОДА ніби-то придбав собі Ролз Ройс. Раніше вороги запускали ІПСО про купівлю окремими керівниками областей та міністрами нерухомості у Франції та деінде», – прокоментував Олександр Поліщук.

За його словами, росіяни роблять усе примітивно: дезінформація запускається в український інформаційний простір з єдиного акаунту в соцмережі. Всі ці акаунти є фейковими. Озвучку відео українською мовою росіяни створюють за допомогою нейромереж.

«Якщо ви бачите такі відео, залишайте на нього скарги з причиною «ненависть та переслідування – переслідування й цькування». Це дасть можливість блокувати рашистська ІПСО. Закликаю усіх думати критично! Врешті-решт, є такий народний вислів: «На паркані також пишуть». І це не значить, що це правда», – підсумував директор департаменту.

переглядів: 192


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *