В цій війні переможуть не хімарси, – заступник мера Рівного

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
18.08.2022  15:00

Заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук. Який на війні з перших днів постійно ділиться своїми думками у соціальних мережах. Крайній його допис про важливість реабілітації військових. Він переконаний, що війну переможуть не хімарси, а люди.

Більше року тому обговорювали з Яна Зінкевич можливості розвитку якісної реабілітаційної допомоги в Україні. Вона, як ніхто інший, розумію суть та глибину цієї потреби.
На моє глибоке переконання, зараз ефективне вирішення цієї проблеми потребує максимальної уваги всіх, без виключення, причетних відомств: Міністерство оборони України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство соціальної політики України, провідних фахівців як державних і комунальних, так і приватних закладів.
Питання не в тому, що “поранених хлопчиків шкода”. Системне вирішення питання якісної та ефективної реабілітації після бойової травми є питанням відновлення основного ресурсу, необхідного для перемоги в цій війні – людського. Досвідчений, навчений та мотивований боєць вартує десятка необстріляних новобранців.
В цій війні переможуть не хімарси. В ній переможуть прості хлопці та дівчата, які вміють воювати. Зараз держава просто зобов’язана здійснити все можливе і неможливе, щоб вони були в строю. Причому – такими ж мотивованими, ефективними та бойовими, як і до поранення. Я прекрасно розумію, що далеко не всі зможуть повернутись в свої підрозділи та виконувати ті ж завдання.
Але якщо в них є хоч невеликий шанс – ми зобов’язані зробити все, щоб він був не втрачений.
Щиро сподіваюсь, що це усвідомлюють всі, від кого залежить реабілітація поранених.
Щиро бажаю якнайскорішого одужання кожному пораненому. Обіймаю, рідні.
переглядів: 241Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *