В Україні запустили послугу оплати комунальних платежів через банкомати

Щасливе
27.06.2017  10:25

“ПриватБанк” запустив сервіс швидкої оплати комунальних платежів через мережу своїх банкоматів.
Тепер у будь-якому банкоматі можна оплачувати комуналку кількома кліками за допомогою послуги “Мої платежі”, як і в терміналах самообслуговування банку, повідомляє прес-служба фінустанови, пише джерело.

“Тепер миттєві комунальні платежі, які раніше можна було зробити в терміналі самообслуговування, доступні й у банкоматах, меню “Мої платежі”, – заявив керівник напрямку “Платежі та перекази” “ПриватБанку” Олексій Путятін. Оплачувати комуналку в банкоматах швидше та вигідніше, оскільки тарифи на платежі за картками нижчі, ніж у разі оплати готівкою у відділеннях банку”.

Для оплати комунальних послуг через банкомат потрібно авторизуватися за допомогою картки та увійти в меню “Мої платежі”. Потім у списку шаблонів платежів клієнта потрібно вибрати необхідний платіж, ввести суму та підтвердити оплату. Щоб створити новий шаблон, досить зробити хоча б один платіж у Приват24, терміналі самообслуговування або касі відділення “ПриватБанку”.  Починаючи з 4 травня за депозитними договорами фізичних осіб у “ПриватБанку” максимальна процентна ставка в гривні становить 16,3% річних, у доларах – 5% річних, а в євро вклади приносять 3% річних.

ПриватБанк

, , , , переглядів: 1 062


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *