Весна прийшла? Якою буде погода в останні вихідні березня

Щасливе
27.03.2021  11:00

Весна прийшла? Якою буде погода в останні вихідні березня

В Україні 27-28 березня синоптики прогнозують підвищення денної температури до 11 °C, на Закарпатті – до 15 °C градусів тепла, проте з 29 березня очікується незначне похолодання та дощі.

За прогнозом Синоптика, 27 березня на всій території країни буде сухо, хмарно з проясненнями, а 28 березня на заході та північному заході країни пройдуть дощі, які на початку наступного тижня перемістяться в центральні, південні та східні області.

Так, у Києві 27 березня очікується хмарна погода з проясненнями, а з середини дня 28 березня дощитиме з невеликими перервами до ранку 29 березня. Денна температура становитиме +9…+11 °C, нічна – до +5 °C.

У центральних областях опадів не очікується, 28 березня потеплішає до +12 °C, а на початку тижня температура знизиться до +6 °C та пройдуть дощі.

На півдні України у вихідні денна температура повітря становитиме +11…+12 °C, а 29 березня знизиться до +7… +9 °C, пройдуть дощі. У Миколаївській та Одеській областях 28 березня очікується посилення південно-західного вітру до 8 м/с, а ввечері цього ж дня в Одесі пройде дощ, який триватиме й наступного дня. Негода чергуватиме з проясненнями. Температура вдень становитиме +9…+12°C, вночі +2…+5 °C, в морі – до +4 °C. У Криму 27 березня денна температура становитиме +6…+7 °C, а вночі може знизитися до негативних значень. 28 березня найтепліше буде в Ялті – до +7 °C.

У східних областях країни у вихідні без опадів, температура +8…+11 °C, лише в Харківській області 27 березня можливий дощ. 28 березня очікується мінлива хмарність, вітер слабкий змінних напрямків. Дощі пройдуть на початку наступного тижня з незначним зниженням температури повітря до +7 °C.

У північному регіоні 27 березня без опадів, хмарно з проясненнями, денна температура коливатиметься в діапазоні +9…+11 °C, нічна – не вище +3 °C. За прогнозом Синоптика, 28 березня пройдуть дощі, температура повітря знизиться до +6…+9 °C.

На заході країни 27 березня буде хмарно з проясненнями, денна температура становитиме +11…+15 °C, нічна – максимум +2 °C. У Карпатах на високогір’ї буде ясно, температура коливатиметься від -5 °C вночі до +5 °C вдень. Проте 28 березня погода різко зміниться – на всій території західного регіону пройдуть дощі, вдень стовпчик термометра опуститься до +7 °C, на Закарпатті – до +11 °C. 28 березня очікується дощ зі снігом, на початку тижня денна температура становитиме +3…+4 °C, нічна опуститься до -6 °C.

, , переглядів: 188

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *