Ветеран розвиває СТО на Рівненщині

квиток на автобус
Щасливе
23.12.2023  11:00

Олексій Сніцаренко – герой російсько-українського конфлікту, випробуваний бойовик, що віддав своє серце захисту Батьківщини протягом 2017-2019 років на передовій у Донеччині. Зараз, визнаний учасник подій, він вільний від служби, а його бізнесові починання розцвітають.

Свою власну автомайстерню відкривши чотири роки тому, Сніцаренко вирішив приділити останній місяць до повномасштабного вторгнення для підвищення якості своїх послуг. Розпочавши розширення, він зумів використати грант у розмірі 250 тисяч гривень, який отримав цьогоріч в рамках програми єРобота на розширення свого бізнесу.

“Інформацію про цю можливість я отримав від колеги, який також скористався цією ініціативою. Грант дозволив мені придбати передове обладнання для програмування блоків керування всіх марок автомобілів. Також я створив нове робоче місце, що відповідає вимогам програми єРобота”, – поділився своїми успіхами Олексій. Крім того, на його СТО волонтери, працюючи на безкоштовній основі, надають допомогу військовим, проводячи складні технічні операції для автомобілів, що потребують спеціального обслуговування.

Згадаймо, що в Україні функціонує програма надання державних грантів для розвитку бізнесу. Ця ініціатива спрямована на надання безповоротної державної допомоги у вигляді грантів ветеранам (учасникам бойових дій або особам з інвалідністю внаслідок війни), а також їхнім рідним. Максимальна сума гранту складає 1 мільйон гривень і може бути використана на різні потреби, такі як придбання обладнання, послуги, оренда та інше.

переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *